Jesteś tutaj:

Robert Marzec. Kwiaty - moja pasja, moja miłość

Data: 09.03.2023 r., godz. 8:00-16:00    251
Zapraszamy na wystawę fotografii Roberta Marca "Kwiaty - moja pasja, moja miłość".


.

Robert Marzec
ur. w 1973r. w Lwówku Śląskim. Z zawodu spawacz, a z zamiłowania fotografik. Prywatnie – mąż i ojciec czterech synów. Od 2006 roku mieszka w malowniczej, podwyszkowskiej miejscowości Leszczydół Nowiny.
Swoją przygodę z aparatem rozpoczął dziesięć lat temu pod czujnym okiem przyjaciela, wyszkowskiego fotografika Andrzeja Talewicza. Po kilku latach poszukiwań i prób w różnych dziedzinach fotografii, niezliczonych godzinach spędzonych na zdobywaniu wiedzy i umiejętności, odkrył piękno otaczającej go przyrody. Zaczął uwieczniać na zdjęciach kwiaty z własnego podwórka, pobliskiego lasu czy wyszkowskiego parku. W swoich pracach ukazuje rośliny w sposób nietuzinkowy trochę nierealny, bajkowy.
Publikuje na różnych forach internetowych na przykład: This Magazine, Fotoluby, Photographers Magazine, 500px, gdzie spotyka się z bardzo pochlebnymi opiniami.
Jak dotychczas trzy jego prace zostały wydrukowane w kwartalniku „Photographers Magazine”, co uważa za swój sukces.
Wystawa w Bibliotece Miejskiej jest uwieńczeniem dotychczasowej pracy, ale nie jest to koniec drogi artystycznej Roberta Marca. Zaangażowanie i wytrwałość, z jaką oddaje się swojej pasji gwarantują, że o tym fotografiku jeszcze usłyszymy.fot. FB Robert Marzec