Jesteś tutaj:

Kreatywnie z Domem Bajek, Pija Lindenbaum

Data: 15.02.2021 r., godz.     82
Z okazji 13 urodzin Wydawnictwa Zakamarki powstała seria warsztatów online "Kreatywnie z Dom Bajek", które prowadziła poznańska biblioteka. Pani Basia w pomysłowy sposób pokazuje jak urozmaicić czytanie książki z dziećmi, poprzez wykonanie prostego teatrzyku.

Z okazji 13 urodzin Wydawnictwa Zakamarki powstała seria warsztatów online "Kreatywnie z Dom Bajek", które prowadziła poznańska biblioteka. Pani Basia w pomysłowy sposób pokazuje jak urozmaicić czytanie książki z dziećmi, poprzez wykonanie prostego teatrzyku. W filmiku możemy wysłuchać także fragment książki Pii Lindenbaum - autorki cyklu o Nusi, który także posiadamy w naszej Wypożyczalni dla Dzieci. Zachęcamy do obejrzenia innych, równie inspirujących warsztatów na powyższym oznaczonym fanpage'u na Facebooku oraz YouTube.

https://www.youtube.com/watch?v=dYZEKC8zmqs

Wydawnictwo Zakamarki, wydało wiele, dobrze znanych i czytanych przez wyszkowskich, młodych Czytelników opowieści, takich jak:
  • seria o Albercie Albertsonie (Gunilla Bergström)
  • seria Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai (Martin Widmark)
  • seria o Duni (Rose Lagercrantz)
  • seria Mama Mu (Jujja, Tomas Wieslander)
  • seria Dawid & Larisa (Martin Widmark)

Młodzi Czytelnicy, z każdego przedziału wiekowego na pewno znajdą coś dla siebie! Polecamy - Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży, parter M-GBP w Wyszkowie.