Jesteś tutaj:

Biblioteka stopniowo wznawia swoją działalność

Data: 04.05.2020 r., godz. 9:00 - 16:00    622
Z dniem 4 maja br. Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Wyszkowie uruchamia wypożyczanie książek w budynku przy ul. Gen. J. Sowińskiego 80 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00. Czytelnicy wchodzą do biblioteki pojedynczo, na wcześniej umówione godziny telefonicznie (tel. 29 742 33 48) lub mailowo (wypozyczalnia@biblioteka.org.pl).
Z dniem 4 maja br. Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Wyszkowie uruchamia wypożyczanie książek w budynku przy ul. Gen. J. Sowińskiego 80 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00.

Czytelnia naukowa, czytelnia prasy, kawiarenka internetowa, jak również filie biblioteczne pozostają nieczynne do odwołania. Czytelnicy wchodzą do biblioteki pojedynczo, na wcześniej umówione godziny telefonicznie (tel. 29 742 33 48) lub mailowo (wypozyczalnia@biblioteka.org.pl).

Książki należy zwracać do zewnętrznej wrzutni lub pracownikowi biblioteki na stanowisku znajdującym się w holu na parterze. Przyjęte książki zostaną odłożone w wydzielonym pomieszczeniu i oznakowane datą zwrotu, by przejść wymaganą kwarantannę (od 10 do 14 dni).

Czytelnicy będą przebywać w bibliotece w maskach ochronnych i rękawiczkach oraz nie będą mieli wolnego dostępu do półek.

Zachęcamy do korzystania z katalogu on-line, znajdującego się na stronie internetowej biblioteki www.biblioteka.org.pl oraz ze zbiorów książki elektronicznej (IBUK Libra i Legimi).


Stanowisko do zwrotu wypożyczonych książek.Książki zwrócone w pierwszych godzinach po otwarciu biblioteki.